Dňa 12. 6. 2026 sa v Dome kultúry Kramáre uskutočnila rozlúčka so žiakmi tretieho ročníka. Podujatie symbolicky uzavrelo ich štúdium na našej škole a otvorilo im ďalšiu etapu života. Program sa začal príhovorom pána riaditeľa, ktorý zhodnotil uplynulé roky a poďakoval žiakom za ich prácu, vytrvalosť a reprezentáciu školy. Súčasťou podujatia bolo odovzdávanie vysvedčení a výučných listov. Absolventi zároveň poďakovali svojim učiteľom za podporu, vedenie a vedomosti, ktoré počas štúdia získali. Rozlúčili sme sa aj s našou kolegyňou J. Sekerešovou, ktorá odchádza na materskú dovolenku. Poďakovali sme jej za prácu a prínos pre školu a zaželali jej všetko dobré v novej životnej etape.
Rozlúčka sa niesla v príjemnej atmosfére plnej spomienok, poďakovaní a želaní do budúcnosti. Našim absolventom prajeme veľa úspechov, spokojnosti a odvahy pri ďalších krokoch. Veríme, že na čas strávený na našej škole budú spomínať v dobrom.