Milí žiaci, rodičia a zákonní zástupcovia,
v piatok 26. júna 2026 bude žiakom odovzdané vysvedčenie za školský rok 2025/2026.
Na pondelok 29. júna 2026 a utorok 30. júna 2026 udelil riaditeľ školy z prevádzkových a organizačných dôvodov žiakom riaditeľské voľno.
Odovzdávanie vysvedčení sa uskutoční v piatok o 8:00 hod. Po prevzatí vysvedčenia žiaci odchádzajú domov.
V tento deň školský autobus pôjde iba ráno, poobede už nepôjde.
Žiaci budú od tohto dňa hromadne odhlásení z obedov. Týka sa to aj žiakov ubytovaných na školskom internáte, kde bude zabezpečená služba do 14:00 hod.
Prajeme vám príjemné prežitie letných prázdnin, veľa oddychu, zdravia a krásnych zážitkov.
Ďakujeme všetkým žiakom za ich celoročnú snahu, rodičom a zákonným zástupcom za spoluprácu a podporu. Osobitné poďakovanie patrí pedagogickým aj nepedagogickým zamestnancom školy za ich obetavú prácu, trpezlivosť a každodenné úsilie venované vzdelávaniu a výchove našich žiakov.
Prajeme vám príjemné prežitie letných prázdnin, veľa oddychu, zdravia, slnečných dní a krásnych zážitkov. Nech vám leto prinesie pohodu, radosť a načerpanie nových síl do ďalšieho školského roka.
Vedenie školy